zmień kontrast czcionka: A A A
rss angielski
jesteś na głownej stronie

Strona, którą przeglądasz została przygotowana na konkurs "Notatki w internecie", organizowany przez JM Rektora Akademii Górniczo-Hutniczej im. St. Staszica w Krakowie w roku akademickim 2008/2009.

Autorem pracy jest Eryk Englert, student kierunku informatyka stosowana na Wydziale Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej AGH

Tematyka tej witryny dotyczy podstawowych pojęć związanych z bazami danych. W lewym menu znajduje się encyklopedia słów kluczowych języka SQL, który służy do konstruowania zapytań do bazy danych. Encyklopedia jest podzielona na różne kategorie. Jeśli nie miałeś do tej pory styczności z SQL to jest tu specjalnie przygotowana kategoria "pierwsze kroki", w której zebrane są na prawdę niezbędne pojęcia, które pozwalają już na samym początku stworzyć tabelę w bazie danych, wprowadzić nowy rekord, zaktualizować jego zawartość lub go wyświetlić.

W każdej chwili możesz wybrać większą czcionkę dla wyświetlanego tekstu oraz ustawić większy kontrast strony klikając ikonę lupy w górnym menu.

W każdej chwili istnieje możliwość sprawdzenia poziomu własnej wiedzy w quizie dotyczącym zagadnień poruszanych na tej stronie www, wystarczy tylko kliknąć po prawej stronie "Sprawdź się"

Twój głos również się liczy ! Zapraszam do wzięcia udziału w głosowaniu na najlepsze "Notatki w internecie"

AGH CEL
[ wróć na górę strony ]